Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).

17 ақпаннан 6 наурызға дейін қашықтықтан оқытуды жүзеге асыратын оқытушыларға арналған тренинг

17 ақпаннан 6 наурызға дейін қашықтықтан оқытуды жүзеге асыратын оқытушыларға арналған тренинг

17 ақпаннан 6 наурызға дейін С. Аманжолов атындағы ШҚМУ онлайн-оқыту аясында бейнеконференция өткізу және ұйымдастыру бойынша оқыту тренингі өткізіледі.

Тренингке қатысу үшін қашықтықтан оқыту технологияларын қолдану арқылы оқуды жүзеге асыратын оқытушылар шақырылады. Сонымен қатар, іс-шараға барлық мүдделі тұлғалар қатыса алады.

Оқыту тренингі №1 ғимаратында қашықтықтан оқыту және электрондық оқу ресурстары әзірлеу зертханада (ауд. №236) төменде келтірілген кесте бойынша өтеді.

 

Қашықтықтан оқыту технологялар бөлімі

 

 

Приложение 1

 

График проведения обучающего тренинга по проведению и организации видеоконференций в рамках онлайн-обучения

Группа

Дата, время, место проведения

Список группы

  1.  

17.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абилмажина Арай Мауткановна
  2. Абылқаятова Ұлжан
  3. Ақихат Алмахан
  4. Алимбекова Нурлана Бауржановна
  5. Дуйсембаева Самал Даулеткызы
  6. Жанахметова Мадина
  7. Калитова Айсулу Аманжоловна
  8. Кеңесбеков Ерсұлтан
  9. Козыбаева Айнур Куатпековна
  10. Кумашева Зарина
  11. Қайдарова Меруерт Асанқызы
  12. Мукажанова Жазира Бигалиевна
  13. Сакенова Римма Ерболаткызы
  14. Сулейменова Назерке
  1.  

18.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абылайханова Тана Абылайхановна
  2. Аканова Жанель Маратбековна
  3. Аубакирова Асем
  4. Байркенова Гульмира Толеубековна
  5. Бакербекова Анар
  6. Дергачева Евгения Владимировна
  7. Дузбаева Нурбану
  8. Егорина Анна Васильевна
  9. Есютина Марина Павловна
  10. Иванова Надежда Ивановна
  11. Кругликов Александр Николаевич
  12. Кувшинникова Ольга Александровна
  13. Макшиева Гульмира Курманбаевна
  14. Мубарак Еркежан
  15. Сәдірбекова Назым
  1.  

19.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абдыгалиев Адил Багдатулы
  2. Абильмажинова Гаухар Алмесаковна
  3. Айтмукашова Аида Айтмукашовна
  4. Берикболова Асель Жумагалиевна
  5. Грачева Радмила Александровна
  6. Ибраева Майра Кунапьяновна
  7. Касенов Сакен
  8. Килыбаева Гульнур Кенжеканкызы
  9. Кинашева Жадыра Болатовна
  10. Конбаева Карлыгаш Туймебековна
  11. Кубентаева Сания Нурланбековна
  12. Сайларбек Салтанат
  13. Токтарбекова Куралай Токтарбеккызы
  14. Турарова Гульназ Укметбековна
  15. Шолпанбаева Каншаим Жусуповна
  1.  

20.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абдрахманова Толкын Муратбековна
  2. Алимбетов Усен Сулейманович
  3. Аменова Фарида Сейткумаровна
  4. Ауренова Мадина Даулеткановна
  5. Бакишев Айбек Калибекович
  6. Жукокова Назия Казбековна
  7. Игисинова Жамал Турсынгожакызы
  8. Карпова Наталья Ивановна
  9. Мустафина Мергуль Оралбековна
  10. Ногайбаева Гаухар Кенескаликызы
  11. Оразова Сан Советбековна
  12. Орсаева Райса Ануаровна
  13. Сарсембаева Гульжан
  14. Сыздыкова Гульнара Толеубековна
  15. Федосова Светлана Александровна
  1.  

21.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абылгазина Райхан Даулетканкызы
  2. Акитбаева Нургуль Кенжебаевна
  3. Аубакирова Айнур Давлеткановна
  4. Байдельдинова Жанна Ахметовна
  5. Грибанова Татьяна Владимировна
  6. Дячук Марианна Ивановна
  7. Жакибаева Лаура Бейгамбековна
  8. Жиренова Айгуль Толеухановна
  9. Жириндинова Куралай Рымкановна
  10. Комекова Гульсара Кабиевна
  11. Рахимбердин Куат Хажимуханович
  12. Саденова Айнаш Кадылбековна
  13. Толыкбаева Марал
  14. Шаихова Бакыт Калиаскаровна
  15. Шейкина Татьяна Федоровна
  1.  

24.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Апышева Кульжанат Ануарбековна
  2. Базарбеков Аргингазы Байжуманович
  3. Кабдуалиева Гулжан Токтаровна
  4. Косынцева Анастасия Владимировна
  5. Қайратұлы Ерасыл
  6. Нигметжанова Гульназым Кудайбергеновна
  7. Сабитова Асыл Амангельдиновна
  8. Сабырбаева Ботагоз Талгатбековна
  9. Садыкова Сауле Турсыновна
  10. Сактаева Альмира Абешевна
  11. Саурбаева Бекзат
  12. Сафонова Анна Иосифовна
  13. Сахариева Светлана Геннадьевна
  14. Тулебаев Алишер Максович
  15. Шевчук Евгения Петровна
  1.  

25.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абалакова Балым Тюлегазиновна
  2. Адыльбекова Айгуль Бейсембаевна
  3. Барбосынова Карлыгаш Туркестановна
  4. Губайдуллина Гаян Нурахметовна
  5. Ергалиев Ерлан Канапиянович
  6. Жапарова Айнагуль
  7. Камзина Әйгерім Мейрғалиқызы
  8. Нурбекова Раушан Калымбековна
  9. Нуртазин Серикхан
  10. Рахимжанова Гаухар Болатбековна
  11. Рахметова Алия Канатовна
  12. Садуакасова Лайла Кумарбековна
  13. Сатандинова Булбул
  14. Северинова Елена Александровна
  15. Ускембаев Айдын Нуркасович
  1.  

26.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Амренова Ажар Камарбековна
  2. Ангишпаев Жанабек Каблашимович
  3. Апышева Асель Ануарбековна
  4. Кабатаева Жадыра Канатовна
  5. Кадырханова Жанар Муратовна
  6. Кайсарова Асель
  7. Камшибаев Ермек Есимбекович
  8. Кашкарова Ирина
  9. Қабдысалым Кулайгул
  10. Магзумова Эльмира Маратовна
  11. Маратқызы Алуа
  12. Назырова Лариса Сабировна
  13. Радченко Наталья Николаевна
  14. Токаева Жанылхан Тлеукановна
  15. Уанбаев Еркин Кинаятович
  1.  

27.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Егембердиева Сауле
  2. Булгынбаева Аяулым Калымбековна
  3. Жунусова Уатхан
  4. Смаилова Индира Еркингожаевна
  5. Иващенко Елена
  6. Сатпаева Зухра Зейнетолдақызы
  7. Раисова Карлыгаш
  8. Даутова Зухра Сатбековна
  9. Сунцов Виктор Викторович
  10. Паньшина Татьяна Викторовна
  11. Бияров Бердибек Нуралдинович
  12. Зайнелова Гульмира Зайнеловна
  13. Карменова Багдат Казретовна
  14. Касентаева Карлыгаш Уразбековна
  15. Будникова Наталья Николаевна
  1.  

28.02.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абиканов Ержан Жумагадылович
  2. Асубаева Айгуль Слямгалиевна
  3. Базарбек Бағи
  4. Байдрахманов Даурен
  5. Бакин Серик Аскарович
  6. Бахтыбаева Аяужан
  7. Какиева Ляйля
  8. Койшинова Гайний Касымовна
  9. Колкутин Анатолий Михайлович
  10. Құмарбекұлы Санат
  11. Перминов Андрей Васильевич
  12. Сарбасова Калдыкул
  13. Стельмах Светлана Александровна
  14. Шакаримова Куралай Калымкожановна
  15. Шелепов Виктор
  1.  

02.03.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Ахметова Ляйля Мырзамухамбетовна
  2. Гайсин Айдар Балкашевич
  3. Жакупова Раушан Мадениетовна
  4. Жумадилов Нуржан
  5. Жунусова Гулнур Ташкеновна
  6. Иманжанова Кульбарчин Тлеукановна
  7. Калелова Гульфат
  8. Кривко Оксана Анатольевна
  9. Мацкевич Ирина Константиновна
  10. Салимбаева Анара
  11. Сапронова Екатерина Александровна
  12. Сатимбекова Асем Базаровна
  13. Тенкебаева Арай Зайнолдиновна
  14. Тлебалдинова Айжан Солтангалиевна
  15. Турымтаева Бибинур Ержановна
  1.  

03.03.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Абылкалыкова Риза Батырхановна
  2. Данилевич Юлия Иосифовна
  3. Демченко Лариса Николаевна
  4. Дюсупова Майра Шакеровна
  5. Женсикбаева Назгуль Жаныбековна
  6. Каленова Аксана Александровна
  7. Калимолдина Жаннета Амангелдиновна
  8. Карменова Мархаба Ахметоллиновна
  9. Квашин Александр Александрович
  10. Куленова Гульнара Борисовна
  11. Мухамедиев Габит Хамитович
  12. Смаилова Жанар Утегеновна
  13. Сыздыкпаева Айгуль Рамазановна
  14. Тукушова Арайлым Ержанкызы
  15. Шкуркин Николай Валентинович
  1.  

04.03.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Алипина Куралай
  2. Апышев Оразбек Демесинович
  3. Байжуманова Лейла Толеубаевна
  4. Домалатов Ержан Багданович
  5. Еркінқызы Зарина
  6. Жазнаева Жанат Кадырбековна
  7. Касымбекова Гаухар Коккозьевна
  8. Ким Ми
  9. Мадияров Мураткан Набенович
  10. Садвакасова Айгуль Кадыркановна
  11. Ситникова Елена Станиславовна
  12. Токтубаева Асель Жадыгеровна
  13. Толеуханова Айгуль Далелхановна
  14. Тугылбаева Балжан Геннадьевна
  15. Шайханова Нургуль Кунафияновна
  1.  

05.03.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Акенева Жанар Муратбековна
  2. Амренова Еркежан
  3. Бенеш Наталья Ивановна
  4. Болгауов Тохтар Анкиевич
  5. Галяпина Галина Валентиновна
  6. Жаксылыкова Жадра Рахметовна
  7. Жугинисова Сауле Паскаловна
  8. Кайырбаева Жазира Куатбековна
  9. Омарканова Асель Омаркановна
  10. Полторжицкая Галина Ивановна
  11. Рамазанова Айнур Серикхановна
  12. Русанов Василий Петрович
  13. Сармулдинов Ризабек Бариевич
  14. Сейпутанова Айымгул Камзановна
  15. Чукотаев Мурат Нуртазинович
  1.  

06.03.2020, 16.00-18.00,

Уч.корпус №1,

236

  1. Барабанова Елена Ивановна
  2. Бельдеубаева Жанар Толеубаевна
  3. Жоканасова Халима Магавьяновна
  4. Жұртбаева Алтынай
  5. Казбекова Айнур Татимбековна
  6. Ладзина Наталья Алексеевна
  7. Мужчиль Марина Дмитриевна
  8. Оспанова Динара Болатхановна
  9. Саганаева Акмарал
  10. Туганбаев Берик
  11. Шуршитбай Бейбитгул

 

 

 

Проложение 2

 

График проведения преподавателями, реализующими обучение с применением ДОТ, онлайн – консультаций

во 2 семестре 2019-2020 учебного года№

 

Кафедра

ФИО преподавателей

Названия дисциплин

Дата и время проведения онлайн-консультаций

  1.  

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

Қазақ
× You found a Typo