Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).

ШҚУ-да мектеп оқушыларына арналған дефектология бойынша аймақтық олимпиада өтті

Педагогика, психология және мәдениет факультетінің Психология және коррекциялық педагогика кафедрасында 11 сынып оқушылары арасында дефектология бойынша аймақтық олимпиада өтті.

Олимпиаданың мақсаты – орта білім берудің жалпы білім беру бағдарламаларын меңгеретін білім беру ұйымдарының оқушыларында дефектология саласындағы ғылыми-зерттеу қызметіне шығармашылық қабілеттері мен қызығушылықтарын анықтау және дамыту.

Олимпиада екі кезеңде өтті.

Бірінші кезең – 10-28 ақпан аралығында қатысушылар эссе жазды. Екінші кезең 12 наурыздан басталды және істерді шешуді қамтыды. Олимпиаданың екінші, қорытынды кезеңіне облыс мектептерінен 8 қатысушы өтті.

Екінші кезеңнің нәтижелері бойынша олимпиада жүлдегерлері анықталды.

"Дефектология" мамандығы бойынша С. Аманжолов атындағы ШҚУ-да 2021-2022 оқу жылында оқудың бірінші жылына 100% жеңілдік алу құқығымен гран-при иегері Дарья Майер болды (Шемонаиха қаласы, "Н.Н. Островский атындағы №1 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" КММ).

Жүлделі орындар:

1 орын – Сабина Баянжинова (Жарма ауданы "Бақыршық орта мектебі" КММ), номинация: "Кейстерді шешудегі шығармашылық тәсіл";

2 орын – Валерия Грашина (Өскемен қаласы "№34 мектеп-лицей" КММ), "Үздік эссе" номинациясы; 2 орын – Елизавета Дементьева (Өскемен қаласы "Бриг" жеке бизнес-мектебі), "ҚР нормативтік базасын пайдалану және дәлелдерді ұстау" номинациясы; 2 орын – Гүлнұр Беймұрат (Ұлан ауданы "І. Айтықов атындағы жалпы білім беретін мектеп-балабақша" КММ), "Дефектология білгірі" номинациясы;

3 орын – Виктория Беляева (Өскемен қаласы "Бриг" жеке бизнес-мектебі); 3 орын – Арина Псарева (Өскемен қаласы "№36 орта мектеп" КММ), "Үздік эссе" номинациясы; 3 орын – Аружан Сәденибек (Аягөз ауданы "Ш. Уәлиханов жалпы білім беретін орта мектеп" КММ), номинация: "Кейс тақырыбын ашудағы дәлел үшін".

Психология және коррекциялық педагогика кафедрасы

 

Қазақ
× You found a Typo