Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).

Жоғары колледжде ШҚО оқушылары арасында құқық негіздері бойынша «Dura lex, sed lex» олимпиадасы өтті

С.Аманжолов атындағы ШҚУ Жоғары колледжінде Шығыс Қазақстан облысының мектеп оқушылары арасында құқық негіздері бойынша «Dura lex, sed lex» онлайн олимпиадасы өтті.

Онлайн олимпиада екі турда өтті. Өскемен, Семей, Риддер қалаларындағы, Алтай, Глубоковский, Ұлан, Шемонаиха аудандарындағы мектептердің 9 және 11 сынып оқушылары қатысты.

Бірінші турда қатысушыларға тест тапсырмалары ұсынылды. Іріктелген қатысушылар екінші турда өз білімдерін көрсетті. Екінші айналымда «Zoom» платформасы арқылы қатысушыларға құқық негіздерінен және логикалық ойлау сұрақтары қойылды.

Олимпиадаға қатысушылар құқық негіздерін жақсы білетіндіктерін, шешендік қабілеттерін, талдау қабілеттері мен логикалық ойлау қабілеттерін көрсетті.

Онлайн олимпиада  қатысушылары келесі нәтижелер көрсетті:

Гран-приді Злата Кречетова жеңіп алды (Өскемен қаласындағы «№11 лицей мектебі» КММ).

Бірінші орын Вероника Козловскаяға берілді («Д. Қонаев атындағы №3 орта мектебі» КММ, Риддер қ.).

Екінші орынды келесі қатысушылар алды:

Линара Бадреева («№28 орта мектебі» КММ, Семей қ.), Анвар Алипов (Өскемен қаласы, №11 КММ лицей-мектебі), Надежда Голикова («Жалпы білім беретін Веселовская орта мектебі» КММ), Юлия Савенкова (Өскемен қаласы, № 11 КММ лицей-мектебі).

Үшінші орынды келесі қатысушылар бөлісті:

Екатерина Новикова («№28 орта мектеп» КММ, Семей қ.), Олеся Старухина («Веселов орта мектебіжалпы білім беретін» КММ), Журавлева Ирина (Өскемен қаласы, №11 КММ лицей-мектебі), Анна Назаренко (Өскемен қаласындағы Лев Гумилев атындағы №38 гимназия), Елизавета Чернышева (Өскемен қаласындағы Лев Гумилев атындағы №38 гимназия).

Сонымен қатар, қазылар алқасы келесі номинациялар бойынша жеңімпаздарды анықтады:

«Үздік спикер» Матвей Карасев («Украин орта мектебі-балабақша кешені» КММ) деп танылды. «Ізденгіш ақыл» номинациясын Александр Сумин жеңіп алды (Риддер қаласындағы «Д. Қонаев атындағы №3 орта мектебі» КММ).

«Білім-күш» номинациясы бойынша Иван Петухов («Д. Қонаев атындағы №3 орта мектеп» КММ, Риддер қаласы) марапатталды.

«Жеңіске ерік-жігер» аталымына Вадим Куксгауз (ҚМУ «Веселовская орта мектебі»), Вероника Ларионова (Риддер қаласындағы «№16 орта мектебі» КММ) және Еркежан Жүнісова (Семей қаласының «№28 орта мектебі» КММ) ие болды. 

Онлайн олимпиадаға қатысқандары үшін барлық қатысушыларға және олардың жетекшілеріне алғыс білдіреміз!

Жоғары колледж

 

Қазақ
× You found a Typo