Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in ctools_access_get_loggedin_context() (line 1411 of /var/www/modules/ctools/includes/context.inc).

Әдістемелік кеңес құрамы

2018-2019 оқу жылына арналған университеттің Әдістемелік кеңесінің құрамы

УӘК төрағасы: Ерболатұлы Досымоқу–әдістемелік жұмыс жөніндегі проректоры, ф.-м.ғ.к.;

Төрағасының орынбасары: Стеблецова Ирина Станиславовнаакадемиялық саясат және білім беру бағдарламаларын басқару департаментінің директоры, п.ғ.к.

Тұрақты құрамы:

  1. Оразова Сән Советбековна – әдістемелік жұмыс және іс–тәжірибе бөлімі бастығының м.а.;
  2. Сәдірбекова Назым Әлібекқызы – оқу үрдісін бақылау және ұйымдастыру бөлімінің бастығы;
  3. Ныкмуканова Маншук Муратовна – жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімі бастығы, phd докторы;
  4. Нуралиева Перизат Кузембаевна – ғылыми кітапхана директоры;
  5. Келгембаева Бақытжан Бекеновна – қосымша кәсіптік білім беру институты біліктілікті бекіту орталығының директоры, ф.ғ.к.;
  6. Рахметова Алия Қанатовна – экономика және құқық факультеті деканының орынбасары;
  7. Айтқожина Салтанат Қайратовна – жаратылыстану ғылымдары және технологиялар факультетінің, деканының орынбасары;
  8. Нуралиновагалима Мухамедиевна – тарих, филология және халықаралық қатынастар фаультеті деканының орынбасары;
  9. Айльбаева Қарақат Даниловна – психология, педагогика және мәдениет факультеті деканының орынбасары;
  10. Байркенова Гульмира Төлеубековна – қылмыстық құқық және қылмыстық іс жүргізу кафедрасының меңгерушісі, з.ғ.к.;
  11. Афанасенкова Ирина Владимировна – химия кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  12. Белоусова Людмила Ивановна – факультетінің аға оқытушысы;
  13. Тукушева Арайлым Ержанқызы – компьютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының аға оқытушысы;
  14. Садуақасова Ляйля Кумарбековна – азаматтық құқық және азаматтық іс-жүргізу кафедрасының аға оқытушысы;
  15. Жапарова Мейрамгуль Серікхановна – физика және техналогиялар кафедрасының аға оқытушысы;
  16. Қайсарова Асель Саялиновна – экология және география кафедрасының оқытушысы;
  17. Комекова Гулсара Кабиевна – биология кафедрасының аға оқытушысы;
  18. Аменова Фарида Сейткумаровна – қазақ, орыс филологиясының және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к;
  19. Алимхан Айгуль Асетовна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к;
  1. Аубакирова Жанна Сакеновна – Қазақстан тарихы кафедрасының меңгерушісі, т.ғ.к.;
  2. Кабдрахманова Фаийна Қанатқызы – рухани жаңғыру және әлеуметтік -гуманитарлық пәндер кафедрасының меңгерушісі, фил.ғ.к.;
  3. Ларионова Ирина Юрьевна – шет тілдері және аударма ісі кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  4. Адылбекова Айгуль Бейсембаевна – бастапқы әсери дайындық кафедрасының доценті, мед.ғ.к.;
  5. Радченко Наталья Николаевна – педагогикалық білім беру және менежмент кафедрасының меңгерушісім.а., п.ғ.к.;
  6. Тюлюпбергенева Раушан Жомартовна – психология және коррекциялық педагогика кафедрасының меңгерушісі пс.ғ.к.;
  7. Жантасова Женіскуль Зейнешовна – компьютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі т.ғ.к.;
  8. Паньшина Татьяна Викторовна – педагогикалық білім беру және менеджмент кафедрасының, доциенті, п.ғ.к.;
  9. Уанбаев Еркін Қинаятович – дене шынықтыру және спорт теориясы мен әдістемесі кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  10. Закирьянова Жанна Хайруллиновна – музыкалық білім беру кафедрасының аға оқытушысы;
  11. Данилевич Юлия Иосифовна – психология және коррекциялық педагогика кафедрасының доценті, пс.ғ.к.;
  12. Егоренкова Елена Николаевна – Қазақстан тарихы кафедрасының аға оқытушы, магистр;
  13. Байжуманова Лейла Төлеубаевна – экология және география кафедрасының аға оқытушы, «серпін-2050» штабының жетекшісі;
  14. Картаева Айжан Маратбековна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының меңгерушісі, профессор, ф.ғ.д.;
  15. Раисова Арайлым Мурзабекова – түлектерді жұмыспен қамту бойынша маман;
  16. Завалко Надежда Александровна – педагогикалық білім беру және менежмент кафедрасының профессоры, п.ғ.д.;
  17. Жанбосинова Альбина Советовна – Қазақстан тарихы кафедрасының профессоры, т.ғ.д.;
  18. Игибаева Айнагуль Курмашевна – Қазақстан тарихы кафедрасының, профессоры, т.ғ.д.;

УӘК жұмыс топтары

Рухани жаңғыру бағдарламсын іске асыру тобы

Топ жетекшісі – Савчук Елена Викторовна – Қазақстан тарихы кафедрасының аға оқытушысы, «Рухани жаңғыру» орталығының жетекшісі

  1. Алексеенко Александр Николаевич – «Алтайтану» ҒЗО директоры, профессор, т.ғ.д.;
  2. Аубакирова Жанна Сакеновна – Қазақстан тарихы кафедрасының меңгерушісі, т.ғ.к.;
  3. Каратаева Айжан Маратбековна – қазақ және орыс филологиясы журналистка факуьтетінің меңгерушісі, ф.ғ.д.;
  4. Өскенбай Алия Ақымқызы – Қазақстан тарихы кафедрасының доценті, т.ғ.к.;
  5. Сейтембетов Ермек Жакенович – рухани жаңғыру және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының доценті,фил.ғ.к.;
  6. Ражепаева Фаузия Закиевна – Қазақстан тарихы кафедрасының доценті, т.ғ.к.;
  7. Рякова Еленеа Геннадьевна – рухани жаңғыру және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы;
  8. Шүршітбай Майра – рухани жаңғыру және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы;

ОӘПК әзірлеуді әдістемелік сүйемелдеу бойынша тобы

Топ жетекшісі – Қозыбаева Айнур Қуатбековна – педагогикалық білім беру және менеджмент кафедрасының оқытушысы, магистр;

  1. Егоренкова Елена Николаевна – Қазақстан тарихы кафедрасының аға оқытушысы, магистр;
  2. Будникова Натальия Николаевна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының аға оқытушысы;
  3. Аменова Фарида Сейткумаровна – математика кафедрасының доценті,PhD докторы;
  4. Дергачева Евгения Владимировна – психология және коррекциялық педагогика кафедрасының доценті, пс.ғ.к.;
  5. Комекова Гульсара Кабиевна – биология кафедрасының аға оқытушысы;

Оқу-әдістемелік сүйемелдеу және кәсіби іс-тәжірибені маниторингтау тобы

Топ жетекшісі – Рустемова Нуржан Касымбаевна – әдістемелік жұмыс және іс-тәжірибе бөлімінің кәсіби іс тәжірибе жетекшісі;

  1. Қайырбаева Жазира Қуатбековна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының, аға оқытушысы;
  2. Полторжицкая Галина Ивановна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының аға оқытушысы;
  3. Афанасенкова Ирина Владимировна – химия кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  4. Немеренева Клара Токтаркановна – қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушысы;
  5. Раченкова Галия Магсумовна – педагогикалық білім беру және менеджмент кафедрасының аға оқытушысы;
  6. Токаева Жанылхан Тлеукановна – экология және география кафедрасының аға оқытушысы;
  7. Ахметова Ляйля Мырзамухамбетовна – эканомика және басқару кафедрасының аға оқытушысы;

Үш тілді білім беруді іске асыру тобы

Топ жетекшісі –Нургалиева Сания Айдархановна - педагогикалық білім беру және менеджмент кафедрасының доценті, п.ғ.к.;

  1. Тлебалдинова Айжан Солтангалиевна – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының аға оытушысы, PhD докторы
  2. Ларионова Ирина Юрьевна – шет тілдері және аударма ісі кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  3. Ныкмуканова Маншук Муратовна – жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімі бастығы, PhD докторы
  4. Чжан Елена Евгеньевна – шет тілдері және аударма ісі кафедрасының профессоры, п.ғ.к.;
  5. Галяпина Галина Валентиновна – басқару және эканомика кафедрасының, аға оқытушысы;
  6. Косынцева Анастасия Владимировна – эканомика және басқару кафедрасының аға оқытушысы, магистр;
  7. Туктасинова Айгерим Амангельдыкызы – биология кафедрасының аға оқытушысы, магистр;
  8. Жиренова Айгуль Толеухановна – рухани жаңғыру және әлеуметтік -гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы, магистр;

Латын графикасына көшу бағдарламасын жүзеге асыру тобы

Алимхан Айгуль Асетовна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к., «Қазақ жазуы және латын графикасы» орталығының жетекшісі;

  1. Бияров Бердибек Нуралдинович – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к.;
  2. Айтмукашова Аида Айтмукашовна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к.;
  3. Кайырбаева Жазира Куатбековна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Барбосынова Карлыгаш Туркестановна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының аға оқытушысы;
  5. Апышева Кульжанат Ануарбековна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының аға оқытушысы;

Жаңартылған білім беру мазмұнын енгізу тобы

Топ жетекшісі – Радченко Наталья Николаевна – педагогикалық білім беру және менежмент кафедрасының меңгерушісі п.ғ.к.;

  1. Губайдуллина Гаян Нурахметовна – педагогикалық білім беру және менежмент кафедрасының доценті п.ғ.к.;
  2. Бенеш Наталья Ивановна – менеджмент және педагогикалық білім кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  3. Макшиева Гульмира Курманбаевна – менеджмент және педагогикалық білім кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Нигметжанова Гулназым Кудайбергеновна – менеджмент және педагогикалық білім кафедрасының аға оқытушысы;
  5. Косынцева Анастасия Владимировна – менеджмент және педагогикалық білім кафедрасының аға оқытушысы;

IT-техналогиясын білім жүйесіне енгізу тобы

Топ жетекшісі – Жантасова Женискуль Зейнешовна – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі, т.ғ.к.;

  1. Сыздыкпаева Айгуль Рамазановна – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының доценті,т.ғ.к.;
  2. Тукушова Арайлым Ержанкызы – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының аға оқытушысы;
  3. Карменова Мархаба Ахметоллнова – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Кубентаева Сания Нурланбековна – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының аға оқытушысы;
  5. Нугуманова Алия Багдатовна – компютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының аға оқытушысы, PhD докторы;

ПОҚ ұсынылған оқу материалдардың мазмұнына қойылатын талаптарға сәйкестігін бағалау үшін 2018-2019 оқу жылына сараптау комиссияның құрамы

Психология, педагогика және мәдениет факультеті

  1. Адыльбекова Айгуль Бейсембаевна – бастапқы әсери дайындық кафедрасының доценті, м.ғ.к.;
  2. Гайсин Айдар Балкашевич – бастапқы әсери дайындық кафедрасының аға оқытушысы;
  3. Паньшина Татьяна Викторовна – педагогикалық білім беру және менеджмент кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  4. Амренова Ажар Камарбековна – дене шынықтыру және спорт теориясы мен әдістемесі кафедрасының аға оқытушысы, п.ғ.к.;
  5. Закирьянова Жанна Хайруллиновна – музыкалық білім беру кафедрасының аға оқытушысы;
  6. Мацкевич Ирина Константиновна – психология және коррекциялық педагогика кафедрасының доценті, пс.ғ.к.

Тарих, филология және халықаралық қатынастар факультеті

  1. Сейпутанова Айымгуль Камзановна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к.;
  2. Чжан Елена Евгеньевна – шет тілдері және аударма ісі кафедрасының профессоры, п.ғ.к.;
  3. Егоренкова Елена Николаевна – Қазақстан тарихы кафедрасының аға оқытушы;
  4. Айтмукашова Аида Айтмукашовна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының доценті, ф.ғ.к.;
  5. Будникова Наталья Николаевна – қазақ, орыс филологиясы және журналистика кафедрасының аға оқытушысы.

Жаратылыстану ғылымдары және технологиялар факультеті

  1. Жантасова Женискуль Зейнешовна – компьютерлік үлгілеу және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі т.ғ.к.;
  2. Оразова Сан Советбековна – химия кафедрасының аға оқытушысы;
  3. Тантыбаева Батима Сматаевна – химия кафедрасының доценті, п.ғ.к.;
  4. Абылкалыкова Риза Батырхановна – физика және технологиялар кафедрасының профессоры, ф.ғ.к.;
  5. Бейсембаева Роза Сейдахметовна – экология және география кафедрасының доценті, г.ғ.к.;
  6. Кайсарова Асель Саялиновна – экология және география кафедрасының аға оқытушысы;
  7. Шарипханова Анаргуль Сайлаубековна – биология кафедрасының доценті, б.ғ.к.;
  8. Аменова Фарида Сейткумаровна – математика кафедрасының доценті, PhD докторы;

Экономика және құқық факультеті

  1. Смаилова Индира Еркингожаевна – азаматтық құқық және азаматтық іс-жүргізу кафедрасының доценті, з.ғ.к.;
  2. Байркенова Гульмира Толеубековна – қылмыстық құқық және қылмыстық іс жүргізу кафедрасының доценті, з.ғ.к.;
  3. Ахметова Ляйля Мырзамухамбетовна – экономика және басқару кафедрасының аға оқытушысы;
  4. Абылайханова Тана Абылайхановна – экономика және басқару кафедрасының меңгерушісі;
  5. Белоусова Людмила Ивановна – қаржы және есеп факультетінің аға оқытушысы;
× You found a Typo